درباره شرکت مهاجرتی راستین بهار جهانیان

شرکت راستین بهار جهانیان با بيش از سال ها تجربه یکی از معتبرترین مراکز تخصصی اخذ پذیرش تحصیلی، ویزای کار و اقامت می باشد چرا که این شرکت توانسته در مدت زمان فعالیت خود تعداد کثیری از متقاضیان مهاجرت را به اهداف خود برساند. از آنجائیکه روند اکثریت پروسه های مهاجرتی توسط اشخاص حقیقی به سختی صورت می پذیرد، فعالیت شرکت بین المللی گروه راستین بهار جهانیان به تسریع روند کلیه ی پرونده های مهاجرتی کمک شایانی می نماید.

تلاش و فعالیت مداوم این شرکت با حفظ احترام به ارباب رجوع و تکریم مشتریان بدون ارائه وعده های پوشالی، دستیابی به یک جمع بندی منطقی از شرایط متقاضی و نوع ویزا و مقصدی که او مدنظر دارد؛ توانسته کارنامه درخشانی برای مجموعه از نظر تحقق آرمان های افراد و جلب رضایت آنان رقم بزند.

کارشناسان این مجموعه از میان متبحرترین و با تجربه ترین افراد در زمینه مشاوره و اقدام جهت اخذ کلیه پروسه های مهاجرتی انتخاب شده اند و بدلیل اینکه در امور مهاجرتی زمان یکی از مهمترین کلید واژه هاست ، حضور افراد متخصص در این مجموعه باعث می شود تا تقاضا و دریافت پذیرش و ویزا توسط متقاضیان در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد. شرکت بین المللی ، حقوقی ، مهاجرتی گروه راستین بهار ایرانیان به عنوان شركتي پيشرو در جهت ارائه خدمات تخصصي و همگام با استانداردهاي برتر دنیا و کاملا قانونی و حقوقی زیر نظر وکلای رسمی دادگستری و بین المللی، جهت راهنمایی در خصوص بهترین کشورهایی که میتوان به راحتی پذیرش تحصیلی و اقامت آن را در کوتاه ترین زمان گرفت، خدمات متنوعی ارائه میدهد.

از سوی دیگر بخش دانشجوئی و سایر بخش های تخصصی این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان، روابط و اساتید مجرب دانشگاهی در سایر کشورها و همچنین ارتباطات گسترده با مراکز علمی و دانشگاهی برتر آمریکایی، اروپایی و کانادایی، علاوه بر خدمات دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر این کشورها، راهنمایی و خدمات ویژه ای برای اخذ ویزای دانشجوئی امریکا و کانادا وسایرکشورها و انواع خدمات اقامتی در کوتاه ترین زمان ممکن، به علاقمندان ارائه می دهد. هدف ما ارائه بالاترین کیفیت خدماتی منطبق با بالاترین استانداردها به هموطنان ایرانی در سراسر دنیا می باشد.

شرکت راستین بهار جهانیان با سابقه طولانی و درخشان در مبحث اقامت کانادا به روش های مختف ازجمله اکسپرس اینتری و سرمایه گذاری سعی دارد بهترین راهنمایی و مشاوره را در خدمت شما عزیزان قراردهد و شما را به کشور آرزوها برساند.

شرکت راستین بهار جهانیان با بیش از سیصد پرونده موفق اقامت کانادا در کمتر از دو سال جزو شرکت های مطرح در زمینه اقامت دایم کانادا میباشد و همچنین با توجه به شرایط سخت امتیاز گیری در روش های فوق با وکلای مجرب کانادایی خود میتواند امتیاز های شما از حداقل به حداکثر برساند و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به مقصد آرزوها برساند.

با سپاس و احترام

بهار تیموری
مدیرعامل

همکاران ما